Halı temizliği alanında firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz

hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızı eviniz'den alıp bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş ambajlanmış bir şekilde teslim ediyoruz...

Halılarınız, en son teknoloji olan steam vacum sistemiyle ve kimyasallarla halıların tüylerine ve saçaklarına zarar vermeden temizlenecektir. Halı yıkama servisimizde; verdiğiniz adresten alınan halı ve kilimleriniz ilk günkü kadar temiz olacaktır.Halılarınızı size teslim ettiğimiz zaman bu farkı ve kaliteyi bir daha göreceksiniz. Adresten alıp adrese teslim servisimiz ücretsiz olup, ayrıca ek ücret alınmayacaktır. Evinizde veya iş yerinizde,üzerinde vaktinizi geçirdiğiniz her cins kumaştan yapılmış koltuk ve sandalyeleriniz modern koltuk yıkama makinalarımızla steam-vacuum sistemiyle ilk günkü kadar temiz ve bakımlı olacaktır. Koltuklarınızı yılda iki defa temizletmeniz üzerindeki kiri sabitlemeyecektir.

Ustalar Temizlik Olarak Evlerinizdeki, Oteller Restaurantlar, Fuar Alanları, Tüm İş yerlerinizdeki duvardan duvara halıfleksleriniz, veya halılarınızı, yere sabit yada kaldırılamayacak durumdaki yerlere göztepe halı yıkama olarak yerinde hizmet vermekteyiz.

Yerinde halı veya halıfleks yıkama işleminde sırası ile; Vakum makinası ile önce tozunu alıyoruz, Daha sonra halı veya halıfleksin, cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halı veya halıflekse yedirerek köpürtüyoruz, Köpürtülen halı veya halıfleks fırçalama makinasıyla fırçalayıp lekeler çıkartılmakta, daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası, ile vakumlama yapılarak halı veya halıfleksdeki şampuan ve köpüklerini alıyoruz, Halı veya halıfleks tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflekslerinizdeki nem alınmakta, halı ve halıfleksleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

Copyright © 2014 ustalartemizlik.com | web tasarım: e-babil